Rapor sayfası açılmıyor?

  Rapor yazısını tıklıyoruz ama göremiyoruz neden?

  Hoşgeldiniz Sayın kullanıcımız.

  – Giriş yaptınız fakat rapor kısmını tıklıyorsunuz açılmıyor neden? cevabına bakalım.

  Her hastanenin sistemi farklıdır. Yazılım şirketleri kendileri belirlediği tarayıcılar üzerinde çalışıyorlar ve o tarayıcılar üzerinde çalışıyor sadece bu sistemler. Yani şöyle açıklayalım. Chrome, Firefox, Safari, Yandex gibi tarayıcılar kullanıyorsunuz fakat açılmıyor? Farklı tarayıcıda deneyin. Bazı sistemler Microsoft’un kendi yani her bilgisayarımızda yüklü olan Internet Explorer’da açılıyor. Açılmamasının sebeplerinden biri tarayıcı uyuşmazlığı olabilir.

  Sistemin açılmamasının diğer sebebi ise bazı yazılımlar PDF formatında yazılmıştır. Yani gelişmiş bir WORD belgesi tarzında Adobe Reader(PDF Oynatıcı) tarafından açılabilen sistemlerdir.

  Bu sistemlerde Bilgisayardan giriyorsanız eğer, bilgisayarınızda Adobe Reader (PDF Oynatıcı) yüklü olması gerekmektedir.

  Aynı şekilde telefondan bağlanıyorsanız ve telefondan öğrenmek istiyorsanız Adobe Reader’ı mobil cihazınızda yüklü olması gerekir.

  – Bilgisayar için Adobe Reader (PDF Oynatıcı) yüklemek için tıklayınız.

  – Mobil cihazınız(Android) için Adobe Reader (PDF Oynatıcı) yüklemek için tıklayınız.

  – Mobil cihazınız(iPhone/iPad) için Adobe Reader (PDF Oynatıcı) yüklemek için tıklayınız.

  Son olarak önemli bir hatırlatma yapalım. Barkod üzerindeki kişisel bilgilerinizi (T.C. Kimlik No vb.) ikinci kişi/kişilerle paylaşmayınız.

  Hasta kayıt ve kabul işlemleri esnasında e-mail bilginizin güncel olduğundan emin olunuz. Çünkü bazı sağlık kuruluşları laboratuvar sonuçlarınızı mail adresinize gönderebiliyor.

  Hastaneler sonuç sistemlerini yeniliyor veya bakıma alıyor bu sebeple çalışmayan sayfaları Hata Bildir linkini tıklayarak bize bildirirseniz eğer, biz sayfayı düzeltip size dönüş yapar bilgi veririz. Hata Bildir formunu doldurmak için tıklayınız.

  Diğer soru/sorunlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize şikayet / soru / öneri vb. her konuda yazabilirsiniz. İletişim formu için tıklayınız.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, sağlıklı mutlu günler dileriz.