Kullanım Koşulları

TahlilSonuc.com Kullanım Koşulları ve Hükümleri

1. TahlilSonuc.com Laboratuvar(tahlil) sonuçları internet web sitemizde yer alan her türlü bilgilerin doğruluğu, eksik olması, yeterliliği ve güncellenmek zorunda olduğu hiçbir şekilde garanti ve taahhüt edilmemektedir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız hiçbir şekilde ön ihbara veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu hizmetlerini ve bu hizmetlere bağlı bilgileri değiştirebilir/düzeltebilir veya çıkarabilir. Sitemiz hizmetlerinin hatasız olması için her türlü tedbirleri almıştır. Sitemizde mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

2. Sitemize erişim konusunda, sitemizde yer alan bilgilerin veya hizmetlerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımında kaynaklanan, doğrudan veya dolaylı, maddi veya manevi, menfi veya müsbet velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun TahlilSonuc.com isim hak sahibi, yöneticileri, admin veya editörleri, sitemizde yer alan bilgiler veya hizmetleri hazırlayan kişi ya da kişiler kesinlikle sorumlu tutulamaz.

3. TahlilSonuc.com Laboratuvar(tahlil) sonuçları internet web sitesi virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virus koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, TahlilSonuc.com Laboratuvar(tahlil) sonuçları internet web adresimize girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

4. TahlilSonuc.com Laboratuvar(tahlil) sonuçları internet web sitesi, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme hakkını saklı tutar.

5. Sitemizin kullanım koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

6. TahlilSonuc.com Laboratuvar(tahlil) sonuçları internet web sitesi bazı yazıların fikri mülkiyet hakları bize aittir. Sitemizde varolan bütün hastane isimleri direkt olarak kendi hastane linklerine yönlendirilip TahlilSonuc.com Laboratuvar(tahlil) sonuçları internet web sitesi kesinlikle hiç bir bilgi veri kayıt etmez veya barındırmaz. Direkt link olarak eklediğimiz hastaneler istedikleri takdirde sayfamızdan linkleri kaldırılır veya tamamen silinir. Bunun için İletişim bölümünü kullanarak hastane yönetimi kendi web uzantılarından bize yazarak mail yolu ile iletişime geçer ve en fazla 1 (bir) hafta içerisinde dönüş yapılır.

7. TahlilSonuc.com Laboratuvar(tahlil) sonuçları internet web sitesi, ‘Türkiye Cumhuriyeti’ dışında kullanıma uygun veya erişilebilir olduğuna dair bir beyanımız bulunmamaktadır. Sitemizin içeriği yasadışı olduğu bölge veya ülkelerde erişimi sağlamak yasaktır, sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemize ‘Türkiye Cumhuriyeti’ dışında herhangi bölge veya ülkeden erişim sağlıyorsanız, bunu kendi inisiyatifiniz de yapabilirsiniz ve yerel yasalarınıza uymakla mükellef olursunuz.

8. Sitemizin kullanımından doğan veya kullanım koşullarına ilişkin veya web sitemiz ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda ‘Sakarya Mahkemeleri’ yetkilidir.

9. TahlilSonuc.com Laboratuvar(tahlil) sonuçları internet web sitemizi ziyaret eden herkes yukarıdaki bu ‘Kullanım koşulları ve Hükümleri’ni kabul etmiş sayılırsınız.

10. Sitemiz hazırlanırken kullanılan kaynaklarımız saglik.gov.tr ‘dir. Tamamen yardımcı amaçlı aracı ve rehber bir web sitesidir. Hiç kimseden ücret talep edilmez ve edilemez. Sitemiz her zaman ücretsiz kalacaktır.

11. Kullanım koşulları ve Hükümleri, Reklam ve Gizlilik Politikasını her zaman değiştirme/düzeltme/silme ve saklı tutma hakkına sahiptir.